Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Mazowieckie Stowarzyszenie na Rzecz dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym "Krok Dalej" istnieje w powiecie mińskim od 1998 roku i jest jedną z najprężniej działających organizacji na tym terenie.

Stowarzyszenie powstało z inicjatywy aktywnej, zdeterminowanej grupy rodziców z Siedlec i z Mińska Mazowieckiego, wcześniej zorganizowanych przy siedleckim Towarzystwie Przyjaciół Dzieci, którym nie był obojętny los ich chorych dzieci. Chcieli zrobić wszystko, aby życie ich dzieci było lepsze, a życie ich rodzin - NORMALNE.

Stowarzyszenie jest zarządzane przez rodziców. Profesjonalnej pomocy udzielają zatrudnieni w Stowarzyszeniu psycholodzy, pedagodzy, terapeuci i fizjoterapeuci.

Od początku Stowarzyszenie współpracuje z nauczycielami mińskich szkół i ich uczniami - wolontariuszami.

Od poniedziałku do soboty dzieci i młodzież uczestniczą w terapii indywidualnej i grupowej, pracują ze specjalistami, spotykają się z wolontariuszami.

Jesteśmy razem dla naszych dzieci i dla siebie. Chcemy mieć wybór i możliwość decydowania, i chcemy, aby wybór miały nasze dzieci. Chcemy mieć możliwość pełnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję