Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Dopilnowanie zakończenia prac nad dokumentacją oraz wykonawstwa obelisku upamiętniającego działalność patriotyczną Bukowińczyków - na podstawie nadesłanych propozycji artysta Artur Wochniak opracował projekt, który po konsultacjach i poprawkach został zatwierdzony na jednym z posiedzeń Zarządu. Wymieniona Tablica została wykonana w miesiącu czerwcu 2016 r.. Koszty za wykonanie projektu i tablicy pokrył Urząd Miasta Zielona Góra. Obelisk, na którym umieszczono pamiątkową tablicę przygotowali członkowie Stowarzyszenia "Wspólnota Bukowińska". Uroczystego odsłonięcia tablicy dokonała w dniu 1 października 2016 r. pani Wioletta Haręźlak Wice Prezydent Zielonej Góry.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000097696
  • e-mail: cezas@cezas.zgora.pl
  • Telefon: 683261354
  • Adres: UL. ELEKTRONOWA 2, 65-730 ZIELONA GÓRA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję