Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Stowarzyszenia jest: 1 . Poprzez osobistą abstynencję od alkoholu promowanie w społeczeństwie postaw trzeźwościowych jako wzoru zdrowego stylu życia. 2 . Dążenie do stałej abstynencji członków Stowarzyszenia. 3 . Udzielanie pomocy osobom uzależnionym, współuzależnionym oraz ich rodzinom w wyjściu z problemu alkoholowego . 4 . Udzielanie pomocy rodzinom, w których występuje przemoc . 5 . Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób uzależnionych i ich rodzin. 6 . Udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym, niezaradnym życiowo, które mogą być zagrożone uzależnieniami od środków psychoaktywnych, 7 . Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję