Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . POMOC DZIECIOM - SIEROTOM ORAZ DZIECIOM I MŁODZIEŻY, POCHODZĄCYM ZWŁASZCZA Z RODZIN UBOGICH LUB ZANIEDBANYCH, 2 . WSPIERANIE ROZWOJU DUCHOWEGO I INTELEKTUALNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY ZWŁASZCZA Z RODZIN ZANIEDBANYCH I WYMAGAJĄCYCH POMOCY, 3 . PROPAGOWANIE IDEI POMOCY RODZINOM WIELODZIETNYM, 4 . POMOC RODZINOM Z DZIECKIEM NIEPEŁNOSPRAWNYM, 5 . POMOC OSOBOM POSZKODOWANYM W WYPADKACH.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000097202
  • e-mail: kof.jw@wp.pl
  • Telefon: 817466760
  • Adres: UL. ZBOŻOWA 22 A, 20-827 LUBLIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję