Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Nauczanie i popularyzacja dyscypliny sportu-szachów poprzez organizację turnieju szachowego "Pola nadziei" na rzecz fundacji "Pomóż im", Hospicjum w Białymstoku. Oprócz sportowej rywalizacji o zdobywanie kolejnych kategorii istotne było również wsparcie Domowego Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Turniej odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku i skupił dzieci z pracowni szachowych białostockich szkół, posiadających kategorie szachowe. Celami turnieju były: Możliwość podwyższenia kategorii szachowych, Weryfikacja do II etapu szkolenia. Integracja uczestników i rodzin z pracowni szachowych MDK. Rozgrywki odbyły się w II terminach: 6-7 lutego 2016 roku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję