Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Gromadzenie środków finansowych i materialnych na rzecz zapobiegania patologiom społecznym , w tym narkomanii i alkoholizmu, \( 2 ) Upowszechnianie wiedzy teoretycznej i osiągnięć praktycznych w zakresie walki z patologiami społecznymi, \( 3 ) Działalność na rzecz zwiększenia poziomu świadomości i wiedzy o narkotykach i negatywnych skutkach działania środków zmieniających świadomość i negatywnych skutkach ich działania w szczególności w środowiskach młodzieży szkolnej, \( 4 ) Działalność edukacyjna w środowiskach zagrożonych patologiami społecznymi, \( 5 ) Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, \( 6 ) Działalność profilaktyczna na rzecz podnoszenia i doskonalenia kwalifikacji zawodowych, \( 7 ) Prowadzenie działalności pożytku publicznego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję