Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Jednym z kierunków przyjętych w roku 2016 było regularne organizowanie wspólnych spotkań dla Rodzin Zastępczych i zajęć dla podopiecznych: - Pozostajemy w stałym kontakcie ze Stowarzyszeniem Partner, dzięki czemu kontynuujemy zajęcia na Malcie, a nasze dzieci mogą korzystać z zajęć narciarskich w sezonie zimowym, a w letnim rotacyjnie zjeżdżać na kolejce górskiej, sankach, pontonach i grać w mini golfa, - Dwukrotnie odbyła się wymiana ciuchów zorganizowana na wiosnę i jesień. Inicjatywa ta pozwala nie tylko na przekazanie nieużywanych już i zbyt małych ubrań innym potrzebującym ale i również na uszczęśliwienie najmłodszych podopiecznych przekazanymi zabawkami. - Ostatnim spotkaniem w 2016 roku była tradycyjna Wigilia, która odbyła się w internacie przy ul. Bydgoskiej 4 a. Na Wigilii pojawiło się dużo rodzin, do tego stopnia iż było nam trudno pomieścić się przy stołach. Wszyscy aktywnie włączyli się w przygotowania oraz sprzątania po Wigilii. - Dzięki inicjatywie Zarządu nawiązaliśmy kontakt z klubem Czarna Kula, gdzie odbyły się wyjścia wspólne wyjścia na kręgle, a chętne dzieci rozpoczęły regularne treningi gry w kręgle.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję