Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie organizuje cotygodniowe zajęcia na basenie. Cieszą się one coraz większą popularnością.Organizujem y też wędrówki Nordic Walking, wykorzystując do tego celu liczne, powstałe w ostatnim czasie ścieżki pieszo-rowerowe. Spora grupa Amazonek uczestniczy w zajęciach gimnastycznych organizowanych przez Fitness Club. Organizujemy też spotkania terapeutyczne. Wszystkie te działania mają na celu zregenerować siły, poprawić kondycję fizyczną i psychiczną. Co roku organizujemy imprezę pod nazwą "Marsz różowej wstążeczki", który ma na celu uświadamianie społeczeństwu znaczenia wczesnego wykrywania raka piersi oraz profilaktyki antyrakowej. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem społeczeństwa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję