Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem działalności Fundacji POLITRAUMA jest pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej gdzie indziej niesklasyfikowana. Fundacja w roku 2015 zakupiła dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu sprzęt medyczny taki jak środki trwałe, narzędzia i inne środki medyczne, w celu poprawy warunków pracy personelu medycznego, a przede wszystkim w celu udzielania sprawniejszej, lepszej pomocy dla pacjentów tegoż szpitala. Oddziały którym sfinansowano wyposażenie to oddział chirurgii ortopedyczno- urazowej, oddział onkologii i oddział rehabilitacji medycznej. Zakupiono i przekazano aparat do biopsji, narzędzia i igły do badań dla onkologii, narzędzia dla ortopedii, komputery dla ratownictwa medycznego. W ramach kształcenia i doskonalenia zawodowego lekarzy i pielęgniarek opłacono opracowanie materiałów dla ratownictwa medycznego, natomiast dla anestezjologii opłacono tłumaczenie z języka obcego fachowej literatury medycznej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję