Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

tworzenie materiałów upowszechniających wiedzę o działalności i osiągnięciach Fundacji oraz o Gimnazjum i Liceum, o Łodzi i województwie łódzkim, we wszystkich formach, rozpowszechnianie informacji o możliwości uzyskania zaświadczenia o stopniu niepełnosprawności, obejmujące przekazanie regulaminów i druków oraz pomoc w ich wypełnieniu, organizowanie wykładów z profilaktyki chorób, pozyskiwanie funduszy z PFRON, organizowanie wykładów z zakresu językoznawstwa, religioznawstwa, filmu, historii, tańca, ochrony środowiska oraz promujących kulturę fizyczną i sport

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję