Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie zajęć treningowych dla najmłodszych adeptów dzieci , młodzież i dorosłych przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów . Rozgrywanie meczy mistrzowskich , sparingowych i pucharowych zgodnie z terminarzem rozgrywek Opolskiego Związki Piłki Nożnej w Opolu oraz innych związków sportowych . Rozpowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci , młodzieży i dorosłych Sołectwa Wawelna i Gminy Komprachcice oraz okolic. Współpraca z instytucjami , szkołami , władzami samorządowymi oraz z wszystkimi organizacjami działającymi w Sołectwie Wawelno jak Ochotnicza Straż Pożarna , Towarzystwo Społeczno- Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim , Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wawelno oraz wspólne organizowanie imprez sportowych i kulturalnych dla społeczności lokalnej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję