Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja sfinansowała koszt kursu Tajemnice rezonansu magnetycznego postawy fizyczne zastosowania klinicznego dla 5 techników elektroradiologii z ZRZiN SPSK- 4 w Lublinie w dniach 17 - 19 czerwiec 2016 r. w Kazimierzu Dolnym Fundacja sfinansowała koszt kursu „Tajemnice rezonansu magnetycznego postawy fizyczne zastosowania klinicznego dla 4 techników elektroradiologii z ZRZiN SPSK- 4 w Lublinie w dniach 21 - 22 pażdziernika 2016 r. w Kazimierzu Dolnym Fundacja sfinansowała czesne za studia podyplomowe w zakresie "zarządzania i monitoringu badań klinicznych" na KUL w Lublinie dla 2 studentów

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję