Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizowanie i finansowanie zakupu podręczników, materiałów szkolnych i pomocy naukowych, udzielanie pomocy finansowej i rzeczowej osobom w/w, organizowanie i finansowanie wypoczynku wakacyjnego i w okresie ferii szkolnych, organizowanie i finansowanie imprez sportowych i rekreacyjnych, prowadzenie szkoleń i kursów w zakresie ochrony środowiska, wyszukiwanie mlodych talentow ze szkol podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych, wyprawki szkolne dla dzieci z biednych rodzin, Wigilia dla ubogich.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję