Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

d) Celem działalności statutowej jest działanie na rzecz kultu religijnego i dobroczynności poprzez: - wspieranie, finansowanie i organizowanie katolickich przedsięwzięć misyjnych - finansowanie i organizowanie grupowej i masowej ewangelizacji - głoszenie nauki biblijnej zgodnie z zasadami katolickimi - głoszenie zasad moralnych przedstawionych w pismach Nowego Testamentu - propagowanie chrześcijańskich inicjatyw oświatowych, wychowawczych i programów edukacyjnych - działalność dobroczynną i humanitarną na rzecz osób fizycznych i prawnych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000094068
  • e-mail: mariasierociuk@wp.pl
  • Telefon: 69396C
  • Adres: UL. DMOCHA 8/2, 21-400 ŁUKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję