Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Dla osób niepełnosprawnych aktywność ruchowa realizowana poprzez sport, jest jedną z najlepszych form rehabilitacji. Istnieją badania naukowe wskazujące na istotny związek pomiędzy aktywnością fizyczną osób z niepełnosprawnością a ich zaradnością życiową i chęcią aktywizacji zawodowej. W związku z powyższym klub przeprowadzał dla tych osób w imprezy sportowe, tj.konkurs "5-105", turnieje bowlingowe , szkółka bowlingowa dla młodzieży niepełnosprawnej. Korzyści wypływające to m.in. integracja ze społeczeństwem, aktywne spędzanie czasu wolnego, pokonywanie własnych ograniczeń fizycznych i barier psychicznych a następnie przekazywanie postaw prozdrowotnych innym. Działając na rzecz osób niepełnosprawnych w naszym klubie sportowym usilnie staramy się, by schorzenia naszych członków nie spowodowały wyizolowania ich z życia społecznego. Pokazujemy im, że sport jest dobrą formą rehabilitacji oraz sposobem na sprawdzenie i uwierzenie w swoje możliwości. Odnieśliśmy w tej dziedzinie wiele sukcesów - właśnie poprzez bowling. Dlatego pragniemy w ten sposób przyczynić się do rehabilitacji także większej grupy inwalidów. Bowling jest dyscypliną

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000093282
  • e-mail: wkspionek@o2.pl
  • Telefon: 605591800
  • Adres: UL. ARENTOWICZA 3/65, 87-800 WŁOCŁAWEK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję