Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawową misją Fundacji jest wspieranie finansowo i instytucjonalnie szpitali dziecięcych w Warszawie. Fundacja będzie starać się wspierać wszystkie specjalizacje medyczne szpitali, promować wysokie standardy medyczne i organizacyjne, a także wspierać w korzystaniu z najnowocześniejszych metod diagnostycznych i terapeutycznych. Fundacja będzie również zaangażowana w organizowanie i mobilizowanie, jak najszerszego wsparcia na rzecz pozyskania środków na wyżej wymienione cele, wspieranie ducha wolontariatu wśród mieszkańców, aby tym samym stworzyć poczucie własności, odpowiedzialności i ugruntowanie społeczności oraz zapewnienie wzorca dla innych przyszłych organizacji w całej środkowej i wschodniej części regionu europejskiego na doskonalenie opieki nad pacjentem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję