Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest : 1 . Szerzenie i propagowanie wiedzy z zakresu historii 2 . Poprawa stanu świadomości historycznej społeczeństwa 3 . Doradztwo i porady z dziedziny historii i heraldyki 4 . Gromadzenie i ochrona historycznych zasobów archiwalnych 5 . Działalność naukowa i oświatowa : w tym: a\) organizacja wystawy edukacyjnych b\) organizacja rekonstrukcji oraz inscenizacji historycznych c) organizowanie szkoleń, kursów i sympozjów naukowych d) tworzenie i prowadzenie szkół wyższych e\) tworzenie pracowni internetowych 6 . Dobroczynność : a) ustanawianie stypendiów dla dzieci i młodzieży zainteresowanej wiedzy historyczną b) pomoc socjalna niesiona członkom Stowarzyszenia oraz pracownikom naukowym 7 . Odbudowa i rozbudowa historycznych i sakralnych. 8 . Wspieranie członków Stowarzyszenia i pracowników naukowych w podejmowaniu i prowadzeniu działalności naukowej, historycznej i archiwistycznej w formie finansowej, kapitałowej i doradczej. 9 . Działalność pożytku publicznego jest wyłączną działalnością Stowarzyszenia. 10 . Organizacja pielgrzymek do ośrodków kultu religijnego 11 . Organizowanie wycieczek edukacyjnych

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000092932
  • www: ih.org.pl
  • e-mail: dih-wro@wp.pl
  • Telefon: 500290640
  • Adres: UL. RACŁAWICKA 36/38/5, 53-146 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję