Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu. Działalność na rzecz upowszechniania i popularyzacji piłki nożnej. Działalność na rzecz podnoszenia umiejętności dzieci uprawiających piłkę nożną. Działalność na rzecz integracji społeczeństwa lokalnego wokół idei sportu. Działalność na rzecz dobrego imienia środowiska związanego z Klubem Sportowym WARTA Słońsk. Rozwój sportu kwalifikowanego, organizacja zgrupowań, zawodów i imprez sportowo – rekreacyjnych, zapewnienie opieki szkolnej dla sportu kwalifikowanego, promowanie gminy na zewnątrz.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000092718
  • e-mail: monika.mtx@gmail.com
  • Telefon: 512114176
  • Adres: UL. 3 LUTEGO 44/5, 66-436 SŁOŃSK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję