Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiot działalności 1 . Pomoc socjalna dla uczniów Szkoły Podstawowej w Stawku. W styczniu Stowarzyszenie zakupiło artykuły żywnościowe w tym słodycze oraz długopisy i breloczki i z zakupionych towarów wolontariusze Stowarzyszenia zrobili paczki noworoczne, które zostały przekazane uczniom w dniu zabawy choinkowej organizowanej w budynku tutejszej szkoły i rozdane przez świętego Mikołaja. Przedmiot działalności 2 . Pomoc socjalna mieszkańcom potrzebujący wsparcia materialnego w okresie przedświątecznym. Członkowie Stowarzyszenia we współpracy ze Szkolnym Kołem Polskiego Czerwonego Krzyża działającym w Szkole Podstawowej w Stawku zorganizowali w marcu przed świętami Wielkanocnymi i w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia na terenie szkoły zbiórkę żywności z przedłużonym terminem spożycia i środków czystości, a następnie przekazali te artykuły najbardziej potrzebującym mieszkańcom wsi Stawek i Ludwinów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję