Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 )Nieodpłatne przekazywanie książek do szkół, bibliotek i instytucji oraz osobom indywidualnym. W 2016 r. przekazano 2433 książki o wartości 29 196 zł. Na stronie internetowej Fundacji wprowadzono zapis o nieodpłatnym przekazywaniu publikacji szkołom i placówkom wychowawczym. 2 \) Ekspozycje wystawy planszowej "Warszawa lat wojny i okupacji 1939- 1945 " w miastach garnizonowych 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej (Elbląg, Braniewo). Wystawa składa się z 144 podświetlanych plansz, ukazujących realia życia codziennego oraz walki mieszkańców okupowanej stolicy. 3 ) Utworzono nową stronę internetową Fundacji www.warszawawalczy.pl, która uaktualnia wiedzę o Fundacji, a zwłaszcza informację o wydawnictwach, przede wszystkim o leksykonie "Warszawa Walczy 1939- 1945 " oraz o Wielkiej Ilustrowanej Encyklopedii Powstania Warszawskiego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000091292
  • e-mail: warszawawalczy@onet.pl
  • Telefon: 228480923
  • Adres: UL. KAZIMIERZOWSKA 64 A, 02-543 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję