Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- Pomoc rodzicom wychowujących chore dzieci - Integrowanie rodziców o możliwości rehabilitacji - Umożliwianie dostępu do sprzętu rehabilitacyjnego oraz pomocy socjalnej i prawnej -Organizowanie wypoczynku dla osób niepełnosprawnych - Pozyskiwanie funduszy dla osób niepełnosprawnych - Organizowanie kursów i szkoleń i konferencji związanych z tematyką osób niepełnosprawnych - Organizowanie staży i zatrudnianie osób niepełnosprawnych - Organizowanie i udział w zawodach sportowych dla osób niepełnosprawnych rywalizacja z osobami pełnosprawnymi -Wyjazdy na zawody sportowe Powiatowe, Gminne i Wojewódzkie - Współpraca z wolontariuszami ze szkół średnich - Zbieranie i rozdawanie zbiórki żywności dla ubogich rodzin - Współpraca z firnami zagranicznymi w uzyskaniu sprzętu rehabilitacyjnego który przyjeżdża dwa razy w roku - Pomoc w rozdawaniu nie odpłatnie dla potrzebujących sprzęt ortopedyczno- rehabilitacyjny Pomoc początkującym opiekunom wychowującym chore dzieci w załatwianiu przedszkoli integracyjnych do szkół - Organizowanie różnego rodzaju imprez integracyjnych jak :Mikołaj, dzień dziecka, andrzejki a w Maju Dzień Dyskryminacji osób niepełnosprawnych a

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000090723
  • e-mail: rachmar@onet.eu
  • Adres: PLAC WOLNOŚCI 18, 66-200 ŚWIEBODZIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję