Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Stowarzyszenie wzięło udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku w dniu 28 lutego 2016 roku " 50 tys. zł. na 50 .Urodziny Doroty Radomskiej na wspomaganie leczenia onkologicznego". Podczas koncertu odbyła się licytacja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Dochód został przekazany na leczenie Doroty Radomskiej. Nasi malarze przekazali obraz oraz albumy na licytację. 2 . Współudział w organizowaniu cyklu wystaw malarstwa obecnych i byłych członków Związku Polskich Artystów Plastyków oraz członków Stowarzyszenia. 3 . Przygotowanie i aranżacja wystawy w Białymstoku pt "Salon Zimowy"przy ul. Kilińskiego 12 .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję