Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizacja spotkania tzw. kulturtagu w Polsce i Niemczech wspólnie dla dzieci polskich i niemieckich, starano się zapewnić dzieciom wspólna zabawę, wspólne zwiedzanie oraz poznawanie języka polskiego i niemieckiego. Dzieci zarówno polskie i niemieckie miały nawiązać wspólne znajomości , poznawać kulturę polska i niemiecką.Chciano pokazać dzieciom nasze miasto od strony historycznej, nowoczesne ośrodki edukacyjne ,popularyzujące współczesne osiągnięcia nauki ,techniki i kultury.W programie uwzględniono Centrum Przyrodnicze, zwiedzanie Zielonej Góry "Szlakiem Bachusików" zakończone pod pomnikiem Bachusa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję