Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej
1. Organizowanie:
a) szkolenia wyczynowego
b) działalności rekreacyjno sportowej
c) imprez, konkursów, pokazów.
2. Współdziałanie z organizacjami sportowymi, placówkami oświatowymi i innymi instytucjami w zakresie działalności gospodarczej.
3. Prowadzenie działalności gospodarczej na cele organizacji pożytku publicznego zgodnie z PKD: - 92.62.Z - pozostała działalność związana ze sportem - 92.61.Z - działalność stadionów i innych obiektów sportowych - 92.72.Z pozostała działalność rekreacyjna gdzie indziej nie sklasyfikowana - 91.33.Z - działalność pozostałych organizacji członkowskich gdzie indziej nie sklasyfikowanych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję