Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie sportowe "SPORTIS" zajmuje się w ramach swojej działalności określonej statutem organizacją wyjazdów i obozów promujących aktywną formę wypoczynku swoich członków. Jest to amatorska, aktywna forma wypoczynku i nie jest związana z wyczynowym uprawianiem sportu. Członkowie naszego stowarzyszenia uczestniczą w zorganizowanych wyjazdach promujących takie formy turystyki aktywnej jak:narciarstwo zjazdowe i biegowe, kolarstwo górskie, windsurfing, kitesurfing, nurkowanie i inne. Nasi członkowie w ramach aktywnych form sportowych nabywają i doskonalą swoje umiejętności sportowe i promują aktywną formę wypoczynku wśród ogółu społeczeństwa. Stowarzyszenie zabezpiecza i udostępnia korzystającym, niezbędne wyposażenie potrzebne do uprawiania wyżej wymienionych dyscyplin sportowych. W zakresie organizowania wyjazdów Stowarzyszenie jako organizacja pełni rolę wyłącznie czysto organizacyjną. Członkowie stowarzyszenia z własnych środków finansują swoje wyjazdy. Taka forma organizacji wyjazdów jest przez członków Stowarzyszenia powszechnie akceptowana i popierana. ponadto taka forma spędzania wolnego czasu umożliwia organizację spotkań i współpracy między specjalistami w zakresie kultury fizycznej i sportu oraz umożliwia działanie na rzecz międzypokoleniowego dialogu i przekazywania wiedzy tematycznej w zakresie kultury fizycznej i sportu. Nasze wyjazdy upowszechniają wiedzę o sporcie i aktywnych formach wypoczynku. W ten sposób Stowarzyszenie organizuje samopomoc członkowską, mającą na celu przeciwdziałanie uczucia osamotnienia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję