Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Stowarzyszenia Piłki Ręcznej 0c17fr Oborniki Śląskie prowadzona jest na rzecz ogółu społeczności i jest jego wyłączną działalnością, a nadrzędnym celem jego działania jest krzewienie kultury fizycznej i sportu, a w szczególności popularyzacja i upowszechnianie piłki ręcznej oraz innych dyscyplin sportowych rozwijanie i popularyzacja różnych form kultury fizycznej wśród społeczeństwa. Działalność klubu szczególnie ukierunkowana jest na następujące działania przyczyniające się podwyższeniu poziomu udziału społeczeństwa we wszelkiego rodzaju przejawach kultury fizycznej: Prowadzenie działalności szkoleniowej i wychowawczej dzieci, młodzieży w formie zajęć sportowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję