Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym przedmiotem działania Stowarzyszenia to dzieci i młodzież niepełnosprawna. W Stowarzyszeniu sa organizowane zajęcia terapeutyczne przez specjalistów, między innymi terapeutów, psychologów, prawników, nauczycieli. Swoją działalność Stowarzyszenie kieruje również i do rodziców, jak i zainteresowanych osób, zwłaszcza chętnych wolontariuszy. Dla wolontariuszy organizowane są profesjonalne szkolenia, wsparcie i pomoc. W Stowarzyszeniu odbywają się zajęcie w trybie dziennym, podopieczni są otoczeni profesjonalną opieką i wsparciem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję