Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność nasza dotyczyła głównie zakupów środków trwałych na potrzeby hospicjum domowego oraz oddziału opieki paliatywno – hospicyjnej. Hospicjum domowe doposażyliśmy w: - zestaw do masażu limfatycznego - materace przeciwodleżynowe, - koncentratory tlenu Na potrzeby oddziału zakupiliśmy: - klimatyzatory wiatraki - stojaki do kroplówek - barierki ochronne do łóżek - materace przeciwodleżynowe - reduktory tlenu do paneli tlenowych naściennych Dofinansowaliśmy szkolenia z zakresu opieki paliatywnej. W ramach programu szkoleń Stowarzyszenie pokryło koszty kursów w wysokości 50 proc. O naszej działalności informowaliśmy w prasie lokalnej głównie w formie ogłoszeń oraz poprzez ulotki informacyjne wywieszane w różnych instytucjach.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000088158
  • e-mail: ryge@vp.pl
  • Telefon: 502637905
  • Adres: UL. OŚ. 1 MAJA 4A, 97-400 BEŁCHATÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję