Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 roku wydaliśmy 62.270,70 zł - Zorganizowaliśmy trwającą od 27.06 . do 12.07 półkolonię dla 69 dzieci z rodzin dotkniętych niedostatkiem i różnego rodzaju dysfunkcjami . Półkolonia kosztowała 37.114,71 zł. Dzieci przebywały na półkolonii codziennie 8 godzin, otrzymywały 3 posiłki, uczestniczyły w wycieczkach - do Ustronia (Park Linowy, Park Leśnych Niespodzianek, Równica\), do Rabki \(Muzeum Kolejnictwa w Chabówce, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, spektakl w Teatrze RABCIO\), do Czernej \(zwiedzanie okolicy, spacer doliną Racławki, zwiedzanie klasztoru i klasztornego muzeum\). Dwa razy w tygodniu wyjeżdżały na basen w Chrzanowie. - Przed Świętami Wielkanocnymi i Świętami Bożego Narodzenia przekazaliśmy, zakupione przez Zespół, paczki żywnościowe rodzinom wymagającym pomocy (przed Świętami Wielkanocnymi – 120 paczek dla 80 rodzin oraz przed Świętami Bożego Narodzenia – 123 paczki również dla 80 rodzin\). - Udzieliliśmy 29 zapomóg pieniężnych osobom potrzebującym pomocy. Opłaciliśmy pobyt na zajęciach w czasie ferii zimowych w CKiS dla dwóch uczennic, jednej uczennicy kupiliśmy brakujące podręczniki, jednemu uczniowi opłaciliśmy wyżywienie w internacie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję