Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja imprez sportowych dla dzieci i młodzieży, członków Zrzeszenia LZS i osób spoza środowiska. W ramach nieodpłatnej działalności statutowej pożytku publicznego zrealizowano kalendarz imprez sportowych PZ LZS Jelenia Góra w roku 2016, aktywnie uczestniczono w XVII Dolnośląskich Igrzyskach LZS - Mieszkańców Wsi i Miast 2016, poprzez udział reprezentantów powiatu w zawodach strefowych i finałach wojewódzkich. Przeprowadzono współzawodnictwo Sportowe LZS, Dzieci i młodzieży Gmin Powiatu Jeleniegórskiego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000087555
  • e-mail: lzs@neostrada.pl
  • Telefon: 757526558
  • Adres: UL. WOLNOŚCI 56, 58-500 JELENIA GÓRA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję