Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Pomocy Dzieciom Osieroconym, Bezdomnym i Niepełnosprawnym im. Ks. Czesława Wali w Rudniku nad Sanem wspiera materialnie i finansowo Dom Dziecka "Nasz Dom Dzieciątka Jezus" w Rudniku nad Sanem. Zakupiono pomoce dydaktyczne, przeprowadzono potrzebne remonty i zakupiono sprzęt. Fundacja Pomocy Dzieciom Osieroconym, Bezdomnym i Niepełnosprawnym im. Ks. Czesława Wali w Rudniku nad Sanem pomagała poprzez dofinansowanie przy różnych zakupach i remontach. W 2016 roku Fundacja Pomocy Dzieciom Osieroconym, Bezdomnym i Niepełnosprawnym im. Ks. Czesława Wali w Rudniku nad Sanem opłaciła m.in. wyjazd do Warszawy dla wychowanków Domu Dziecka, zakup prezentów pod choinkę, opłacono terapię logopedyczną i szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej. Opłacono również bilety wstępu na lodowisko, basen i kino dla wychowanków Domu Dziecka "Nasz Dom Dzieciątka Jezus" w Rudniku nad Sanem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję