Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

wszechstronne działanie na rzecz osób niepełnosprawnych po przebytej chorobie nowotworowej \( raku piersi) zmierzające do ułatwienia im powrotu do normalnego życia poprzez poprawę stanu sprawności fizycznej i psychiczne, Działania te są prowadzone poprzez ciągłą rehabilitację na sali gimnastycznej i na basenie przez wykwalifikowane rehabilitantki. Prowadzone sa także cykliczne spotkania z lekarzami onkologami, psychologiem oraz zapoznawanie z nowoczesnymi metodami walki z rakiem piersi. Prowadzone jest także przez grupę woluntariuszek poradnictwo przy klubowym telefonie zaufania dla osób i ich rodzin zmierzających się z chorobą nowotworową a w szczególności z rakiem piersi na początku tej drogi. Wolontariuszki przeprowadzają rozmowy oraz udzielają informacji niezbędnych do poruszania się po instytucjach udzielających wsparcia osobą niepełnosprawnym a także dodają otuchy do walki z chorobą. Natomiast Ochotniczki udzielają wsparcia przy łóżkach szpitalnych kobietą przed operacjami chirurgicznymi i po ich przeprowadzeniu w zakresie zaopatrzenia się w przedmioty potrzebne po operacji oraz swoją postawą wskazują, że z choroba nowotworowa można walczyć, że rak to nie wyrok. Stowarzyszenie prowadzi działania na zewnątrz w zakresie promocji i ochrony zdrowia, zmierzające do zachęcenia kobiet do systematycznych badań piersi samodzielnie i korzystania z badań mammograficznych oferow

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję