Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Rehabilitacja fizyczna i psychiczna kobiet po chorobie nowotworowej piersi, dyżury przy chorych terminalnie amazonkach, prowadzenie działalności informacyjno- profilaktycznej. 2 . Zaznajamianie społeczeństwa z problematyka raka piersi. 3 . Prowadzenie pomocy rodzinom kobiet, dotkniętych nowotworem piersi w zakresie wsparcia psychologicznego. 4 . Organizowanie imprez kulturalnych i oświatowych. 5 . Nawiązywanie kontaktu z analogicznymi Stowarzyszeniami. 6 . Prowadzenie wsparcia na oddziałach onkologicznych. Stowarzyszenie nie prowadziło działaności gospodarczej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję