Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Lubaczowskiej uzyskało środki na zadanie publicznego z zakresu kultury: "Udział teatru Magapar w Międzynarodowym Młodzieżowym Festiwalu Teatru Antycznego -Olimpia In Dion- w Dion w Grecji we wrześniu 2016 r. Zakupiono bilety lotnicze do Grecji wraz z powrotem. Teatr "Magapar" miał możliwość uczestniczenia w spotkaniach teatralnych w Grecji oraz mógł pokazać spektakl „Orfeusz”. Spotkania te obejmowały przedstawienia oparte wyłącznie na antycznych utworach. Festiwal trwał od 16 do 30 września 2016 . Uczestniczyły w nim zespoły z 6 krajów. Odbyło się 26 przedstawień. Każdy teatr występował 1 raz. Festiwal nie był traktowany konkursowo. Jury wcześniej przyjmowało zgłoszenia, po zakwalifikowaniu się teatru, miały miejsce tylko prezentacje. Niezależnie od występów każdy teatr miał możliwość zwiedzenia Parku Archeologicznego w Dion, na terenie którego znajduje się m.in. starożytny teatr, świątynie i inne zabytki przeszłości.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję