Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Utrzymanie eksponatów i dyżury w Zarzeckiej Izbie Regionalnej pełnione są przez członków TMZ nieodpłatnie. Wolontariuszom za pracę w 2015 roku przy tworzeniu izby regionalnej kupiliśmy pamiątkowe upominki za kwotę 84 złote, które wręczyliśmy na spotkaniu noworocznym w styczniu 2017 r. Odbyły się 2 duże spotkania Zarzeczan wysiedlonych w 1954 roku, którzy zjechali z wielu miejscowości na Noworoczne spotkanie opłatkowe w styczniu i na Zarzecką biesiadę jesienną. Na spotkania zarzeczan wydatkowaliśmy kwotę 389 zł. Wydawanie kwartalnika Gazetki Zarzeckiej było dofinansowane z budżetu Gminy Chybie, ale musieliśmy dopłacić do jednego z wydań kwartalnika kwotę 41 zł. Przeprowadziliśmy konkurs wiedzy o Zarzeczu pt. DAWNE ZARZECZE w szkołach podstawowych i gimnazjalnych w Gminie Chybie, który był podsumowaniem naszego Projektu z 2015 roku dot. dofinansowania Zarzeckiej izby regionalnej z Programu Działaj Lokalnie, w ramach którego laureaci konkursu otrzymali zamiast rzeczowych nagród karty podarunkowe za kwotę 600 zł, dyplomy sami drukowaliśmy kupując papier kredowy biurowy za kwotę 31 zł, które wręczone zostały uroczyście podczas spotkania wraz z opiekunami w izbie regionalnej. Spotkaliśmy się w ramach współpracy ze strażakami OSP Zarzecze-Frelichów, którzy świętowali swoje 110 -lecie istnienia. Zakupiliśmy dla nich pamiątkowy okolicznościowy dyplom za 98 złotych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję