Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Towarzystwa jest: 1 ) szerzenie i umacnianie postaw oraz działań służących mieszkańcom Bydgoszczy, 2 \) upowszechnianie wiedzy o historii i tradycjach Bydgoszczy i regionu, 3 ) popieranie działań służących rozwojowi 0c1c7dgoszczy, w tym jako ośrodka o znaczeniu regio-nalnym, 4 ) upowszechnianie postaw pracy społecznej na rzecz 0c1c7dgoszczy, 5 ) współudział w procesie patriotycznego wychowania młodzieży, 6 ) popieranie osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, podejmujących działania zbieżne z celami Towarzystwa, 7 \) popieranie rozwoju kultury i aktywnego wypoczynku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję