Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.nazaret.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: wszechstronny i możliwie najpełniejszy rozwój członków i uczestników Stowarzyszenia; wychowanie dzieci i młodzieży do odpowiedzialności oraz osiągnięcia dojrzałości chrześcijańskiej; budowanie wśród dzieci i młodzieży autorytetu rodziców i wychowawców, kształtowanie postaw zaufania i szacunku; wspomaganie rodzin w zadaniach wychowawczych oraz w ich samorealizacji; praca z osobami niepełnosprawnymi oraz rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających osobom niepełnosprawnym; działalność dobroczynna na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych oraz rodzin ubogich i patologicznych, prowadzenie punktów pomocy potrzebującym 0374 ogrzewalni i noclegowni działalność w zakresie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym organizacja turniejów, zawodów sportowych, rajdów i pielgrzymek działalność kulturalna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych; przyczynianie się do rozwoju kultu religijnego wśród dzieci, młodzieży i rodzin; prowadzenie ośrodka wypoczynkowo-rekolekcyjnego; działalność edukacyjna i opiekuńczo-wychowawcza, w tym organizacja wypoczynku zimowego i letniego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję