Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: 1 . Skupienie w ramach SW AGH wychowanków Akademii Górniczo – Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie dla utrzymywania i stałego pogłębiania więzi koleżeńskiej, dla pielęgnowania tradycji oraz zasad etyki zawodowej. 2 . Realizowanie zasady: być użytecznym dla Kraju, Uczelni i Jej Wychowanków. 3 . Inicjowanie działań i tworzenie warunków do rozwijania koleżeńskiej przyjaźni pomiędzy Wychowankami wszystkich Wydziałów Uczelni oraz realizacji współpracy naukowej, technicznej i gospodarczej pomiędzy Wychowankami oraz pomiędzy Uczelnią i Wychowankami. 4 . Tworzenie i zarządzanie bazą danych o Wychowankach AGH i jej wykorzystywanie dla realizacji celów statutowych. 5 . Organizowanie pomocy naukowo - technicznej i samokształceniowej dla członków. 6 . Rozwijanie różnych form pomocy dla studentów wyższych lat studiów oraz Wychowanków rozpoczynających pracę zawodową. 7 . Wzbogacanie wiedzy historycznej o Uczelni, o branżach dla których kształci specjalistów oraz o ludziach zasłużonych dla Uczelni, nauki i przemysłu. 8 . Inicjowanie i realizowanie działań na rzecz ochrony dóbr kultury materialnej oraz na rzecz godnej pamięci o ludziach dla niej zasłużonych. 9 . Nawiązywanie współpracy ze stowarzyszeniami wychowanków innych uczelni krajowych i zagranicznych dla wymiany doświadczeń i wspólnych działań. 10 . Nawiązywanie współpracy z organizacjami technicznymi, naukowo - technicznymi oraz towarzystwami \(stowarzyszeniami\), z którymi identyfikuje się w celach działania. 11 . Niesienie pomocy materialnej Wychowankom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej oraz wdowom i sierotom po Wychowankach AGH. 12 . Pomoc Wychowankom AGH, którzy stracili pracę w wyniku restrukturyzacji przemysłu lub przekształceń ustrojowych, w zdobyciu nowego zawodu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję