Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

działalność związana z ochroną zdrowia ludzkiego pozostała, gdzie indziej niesklasyfikowana możliwość podnoszenia poziomu i jakości życia hospitalizowanych pacjentów w klinice dzięki zakupowi bardziej nowoczesnego sprzętu i aparatury medycznej promowanie i zapewnienie ciągłości stosowania i rozwijania nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych, podwyższenie komfortu hospitalizowanych dzieci i usprawnienie leczenia ambulatoryjnego, promowanie spotkań z rodzicami i pogadanek dla rodziców dzieci chorych na celiakię dzięki temu przekazywana jest fachowa wiedza medyczna jak rodzice powinni opiekować się takimi dziećmi oraz co mogą zrobić by po ich dziecko nie trafiło do szpitala

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000084435
  • e-mail: klped@cm.umk.pl
  • Telefon: 525854850
  • Adres: UL. SKŁODOWSKIEJ CURIE 9, 85-094 BYDGOSZCZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję