Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci i młodzieży, udzielanie nieodpłatnych porad prawnych i psychospołecznych. Niesienie pomocy chorym uzależnionym od alkoholu, członkom ich rodzin oraz ofiarom przemocy domowej. Stowarzyszenie organizuje bezpłatne porady - dyżury odbywają się raz w miesiącu.Świetlica działa 2 razy w tygodniu.Dodatkowo realizowano w niej program "ferie", w ramach którego odbywały się prelekcje związane z uzależnieniami,zabawa karnawałowa dla najmłodszych z Mikołajem i prezentami

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000084416
  • e-mail: lidias33@wp.pl
  • Adres: OS. RÓŻANE WZGÓRZE, 58-200 DZIERŻONIÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję