Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki powstała w 1990 r. dla promowania działalności wspinaczkowej i eksploracyjnej Polaków w górach całego świata. Fundacja pomaga przy organizacji wypraw, podejmuje inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa w górach. Jednym z najważniejszych celów jest niesienie pomocy poszkodowanym w górach. Wśród beneficjentów Fundacji znaleźli się między innymi: Olga Morawska z dziećmi - wdowa po tragicznie zmarłym w 2009 r. Piotrze Morawskim, Sylwia Bukowicka, Paulina Kozub - żona tragicznie zmarłego w Alpach w 2011 r. Wojtka Kozuba, Maciek Stańczak, Wojtek Wenta, Paweł Kulinicz, Artur Pierzchniak, Anna Tyszkiewicz, rodzina Łukasza Chrzanowskiego. Aktywnie wspieramy i patronujemy programowi Polski Himalaizm Zimowy im. Artura Hajzera 2016 - 2020, Fundusz im. Andrzeja Zawady, Fundusz pomocowy im. Krzysztofa Berbeki, Nasze Skały, Tatry bez młotka i baza tatrzańska, Pro memoria. Wspieraj z nami SZCZYTne cele!

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję