Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność prowadziliśmy realizując nasze cele statutowe oraz następujące zadania: 1 . Prowadzenie punktu konsultacyjnego dla osób uzależnionych i ich rodzin. 2 . Prowadzenie warsztatów dla dzieci i młodzieży z problemami emocjonalnymi oraz alkoholowymi i innymi uzależnieniami. 3 . Prowadzenia profilaktyki, edukacji, i poradnictwa w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii, i przemocy w rodzinie. 4 . Prowadzeni Telefonu Zaufania w którym dyżury pełnić będą m.in. lekarz, prawnik, kurator, psycholog, pedagog. 5 . Prowadzenie świetlicy środowiskowej im. "Kubusia Puchatka" dla dzieci pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych poprzez: a. prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych oraz opiekuńczo- wychowawczych; b. pomoc w nauce i dożywianie; c. organizację czasu wolnego poprzez wyjazdy na pływalnie kryte, do kina i teatru oraz wycieczki krajoznawcze; d. profilaktykę uzależnień; 6 . Współudział w organizacji dożywiania dla osób pochodzących z rodzin patologicznych dotkniętych alkoholizmem i narkomanią dla których prowadzone będą zajęcia terapeutyczne i wychowawcze. 7 . Podejmowanie wszelkich działań dla dobra dzieci; 8 . Organizacja wolnego czasu dzieciom i młodzieży; 9 . Tworzenie kręgu osób fizycznych i instytucji życzliwych dzieciom i młodzieży; 10 . Pomoc dzieciom chorym i poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz ich rodzinom; 11 . Profilaktyka uzależnień wśród dzieci, młodzieży i ich rodzin;

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000084008
  • e-mail: jadzab@wp.pl
  • Adres: UL. OSIEDLE XX LECIA 52, 57-200 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję