Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

DZIAŁALNOŚĆ POZOSTAŁYCH ORGANIZACJI CZŁONKOWSKICH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA Prowadzenie konsultacji psychologicznych i grupy wsparcia dla osób będących w kryzysie z powodu rozstania z partnerem. Udział w grupie miał na celu udzielenie wsparcia w trudnej sytuacji życiowej, jaką jest rozwód czy rozstanie z partnerem. Uczestnicy grupy dzięki otwartemu dzieleniu się swoim doświadczeniem, mieli możliwość poznania konstruktywnych sposobów radzenia sobie w danej sytuacji, wspólnego rozwiązania problemów, co służyło wsparciu przy podejmowaniu ważnych decyzji życiowych, np. dotyczących kontaktów dzieci z byłym partnerem-partnerką, miejsca zamieszkania, organizacji codziennego życia. Wzmocnieni udziałem w grupie uczestnicy, były w stanie w bardziej korzystny i świadomy sposób komunikować się z byłymi partnerami/partnerkami, w zakresie podziału obowiązków wobec dzieci. Świadomość posiadanego zaplecza, pozwalała uczestnikom na radzenie sobie z lękami i podejmowanie działań służących poprawie ich sytuacji. Uczestnicy grupy otrzymali wsparcie w radzeniu sobie ze złością, żalem w sytuacji utraty - emocjami, które jeśli są tłumione, zaprzeczane, mogą prowadzić do zaburzeń depresyjnych czy lękowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję