Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Prowadzenie zajęć w świetlicy integracyjnej MUMINKI przez cały rok w każdą sobotę od godz. 10.00 do 14.00 . Program podzielony jest na pięć etapów: - zajęcia manualne - zajęcia kulinarne - zajęcia teatralno - muzyczne - zajęcia przyrodnicze - usprawniające ruchowo 2 . Zorganizowanie obozu letniego do Tenczyna w terminie 20 do 28 sierpnia; w programie zwiedzanie Parku Miejskiego w Rabce - Zdroju oraz skansenu w Chabówce 3 . Zorganizowanie Pikniku integracyjnego w dniu 31 maja, którego celem była wspólna zabawa integracyjna z uczniami SP nr 4 w Trzebini poprzez: zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne czy słodki poczęstunek

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję