Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- DZIAŁANIA WSPOMAGAJACE RODZINY WIELODZIETNE, ZNAJDUJĄCE SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI MATERIALNEJ; - POMOC OSOBOM UZALEŻNIONYM I ICH BLISKIM A W SZCZEGÓLNOŚCI ZAKUP LEKÓW I MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH, WYŻYWIENIA, ZAKUP INNYCH USŁUG NZ RZECZ POTRZEBUJĄCYCH NP. OPŁACENIE LECZENIA, KOSZTÓW TRANSPORTU NA ZABIEGI ITP. - DYSTRYBUCJA OTRZYMANYCH DARÓW Z BANKU ŻYWNOŚCI DLA OSÓB NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH, - POZYSKIWANIE ŻYWNOŚCI I INNYCH TOWARÓW POPRZEZ ORGANIZOWANIE ZBIÓREK W SKLEPACH NA TERENIE DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA RODZINA

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000083534
  • e-mail: ewa-radziszewska@o2.pl
  • Telefon: 862771418
  • Adres: UL. 11-GO LISTOPADA 1A, 18-230 CIECHANOWIEC

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję