Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działania Stowarzyszenia jest prowadzenie działalnosci w sferze zadań publicznych na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz ich rodzin poprzez stworzenie warunków do pełnego i aktywnego ich udziału w życiu społecznym, stanowiącej działalnosć statutową Stowarzyszenia, rozumiana jako: 038eprowadzenie działań zmierzających do stworzenia równych praw i szans życiowych w społeczeństwie dla rodzin i opiekunów wychowujących dzieci niepełnosprawne 038e kształtowanie nowych form w edukacji w zakresie integracji, 038e pogłębiania wrażliwosci społecznej różnych srodowisk do działania na rzecz dzieci niepełnosprawnych 038e organizowanie i prowadzenie różnych form działalności zmierzającej do wczesnego wykrywania niepełnosprawnosci i prowadzenia profilaktyki 038e propagowanie i popularyzowanie idei i osiągnięć w zakresie rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych * popieranie i inicjowanie prac w zakresie rozwoju oswiaty i wychowania, rehabilitacji leczniczej, zawodowej i społecznej 038edążenie do zniesienia barier architektonicznych, urbanistycznych , komunikacyjnych i psychospołecznych 038e prowadzenie działań zmierzających do stworzenia godnych warunków życiowych w społeczeństwie dla młodzieży niepełnosprawnej po ukończeniu 16 roku życia * inicjowanie, opiniowanie i uczestniczenie w pracach legislacyjnych dotyczących warunków życia dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz ich rodzin 038e organizowanie grup wolontariuszy na rzecz dzieci niepełnosprawnych 038e tworzenie bazy sprzętu i kadr, będących w wyłącznej dyspozycji stowarzyszenia 038e działania na rzecz tworzenia placówek służby zdrowia, zajmujących się kompleksową diagnostyką i rehabilitacją osób niepełnosprawnych i innych osób tego wymagających oraz współpraca z już funkcjonującymi ośrodkami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję