Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Reprezentowanie interesów członków stowarzyszenia wobec władz państwowych, organów samorządowych i organizacji społecznych. Stowarzyszenie Chorych Wymagających Dializowania w Wałbrzychu otacza chorych wymagających dializowania opieką farmakologiczną , zabezpiecza w leki ratujące życie niezbędne przy dializoterapii i osób po przeszczepie nerki. Pomoc społeczna dla osób w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Pomoc w pozyskiwaniu sprzętu ortopedycznego dla osób potrzebujących. Rozprowadziliśmy tabelę przedstawiające zawartość fosforu i potasu w najczęściej spożywanych produktach żywnościowych, co pomoże osobom dializowanym, racjonalnie układać codzienny jadłospis żywieniowy. Prowadzenie działalności wydawniczej i informacyjnej, w tym opracowywanie oraz publikowanie materiałów poświęconych problematyce zgodnej z celami Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję