Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Umieszczanie tablic pamiatkowych /epitafia/na wybranych cmentarzach we Wroclawiu min.Cmentarz Grabiszyński,a takze w wybranych miejscach miasta min. Golgota Wschodu. Kontynuowanie wędrówki wystaw o tematyce katynskiej w szkołach i placówkch kulturalnych na terenie Dolnego Śląska, liczne spotkania z młodzieżą zainteresowana tematyka katyńską, uczestniczenie w uroczystosciach szkolnych organizowanych zgodnie z harmonogramem tj. uroczystosci w kwietniu centralne rocznicowe uroczystosci państwowe, uroczystosci we wrzesniu w rocznice wybuch II wojny światowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję