Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- spotkania z kobietami po amputacji piersi i innych operacjach onkologicznych, odwiedzanie ich w domu, w szpitalu, w hospicjum [ chore odwiedzają Ochotniczki - Amazonki, które odbyły specjalne przeszkolenie prowadzone przez psychologów i psychoterapeutów w Centrum Onkologii w Warszawie], - rozmowy osobiste i telefoniczne z osobami chorymi i ich rodzinami wspierające w przebiegu choroby i służące pomocą, - organizowanie spotkań kobiet chorych onkologicznie i tych, które przeszły już chorobę w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca - spotkania odbywają się w sali konferencyjnej Szpitala Wojewódzkiego w Łomży ul. Piłsudskiego 11 , II piętro, - pełnienie dyżurów w biurze Stowarzyszenia w Hotelu Pielęgniarek ul Piłsudskiego 11 A p. 410 w godzinach 10 - 13 , rozmowy z chorymi osobiste i telefoniczne, - organizowanie spotkań świątecznych 0380 spotkania wielkanocne i wigilijne] w Centrum Katolickim przy Parafii pw. Krzyża Św. ul. Zawadzka 55 - spotkania z udziałem opiekunów duchownych Stowarzyszenia, msza święta, - wspieranie kobiet podczas przebiegu choroby w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, w miarę możliwości w innych szpitalach i ośrodkach onkologicznych, - organizowanie rehabilitacji 0380masaże i ćwiczenia0381 dla kobiet po amputacji piersi - każda środa godz. 16 - 18 , Dział Rehabilitacji Szpital Wojewódzki.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję