Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia Klub Abstynenta jest : 1 . Kształtowanie u swoich członków trwałych dążeń do całkowitej abstynencji oraz stwarzanie warunków do wytrwania w trzeźwości . 2 . Rozwijanie wśród członków Klubu pożytecznych i satysfakcjonujących zainteresowań . 3 . Udzielanie członkom Klubu i ich rodzinom pomocy w trudnych sytuacjach życiowych , a także osobom spoza Klubu w podjęciu leczenia odwykowego i znajdujących się w sytuacji kryzysowej mającej związek z uzależnieniem lub przemocą. 4 . Propagowanie idei trzeźwości poza środowiskiem klubowym , a zwłaszcza oddziaływanie swoim przykładem na grupy społeczne i jednostki nieświadome groźby nałogu alkoholowego, w kierunku zmiany dotychczasowych obyczajów . 5 . Współpraca z organami administracji publicznej, pracodawcami, instytucjami nauki, oświaty i wychowania, jednostkami służby zdrowia, ośrodkami i przychodniami profilaktyki i terapii uzależnień, ośrodkami pomocy społecznej, miejskimi i gminnymi komisjami d-s przeciwdziałania i profilaktyki uzależnień, sądami oraz jednostkami penitencjarno- wychowawczymi. 6 . Działalność wspomagająca tworzenie, rozwój i funkcjonowanie wspólnot trzeźwościowych i grup samopomocowych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000082170
  • e-mail: skakwidzyn@onet.pl
  • Telefon: 552610846
  • Adres: UL. ODROWSKIEGO 10, 82-500 KWIDZYN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję